Fantazi giyim nedir. !

Fantazi giyim, sözcük olarak günümüzde; sınırsız uçsuz bucaksız hayal etme, değişik heves veya farklı seksi beğeniler olarak’da hafızamızda yer  almaktadır. İnsan oğlu ilk var olduğu günden bu yana fantazi sayılabilecek fikir ve düşüncelere sahip olmuştur. Bu fantazi düşünceler  bazen başkalarıyla paylaşılmış bazen de sadece düşüncelerimizde kalmıştır. Genellikle gerçekleşmesi imkansız gibi görülen bu fantazi düşünceler sanat, bilim ve teknolojide birçok keşfin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Günümüzde içinde bulunduğumuz toplumda, daha doğrusu kültürümüzde fantazi denildiğinde ilk başta  cinsellik  ilk aklımıza gelmektedir. Cinsel fantaziler, sadece bizimki gibi bastırılmış toplumlarda değil, tüm uygar medeniyetlerde de insanlar tarafından kurgulanmıştır. Dünya’da son altmış yılda meydana gelen değişim, insanların fantazi’lerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için kıyafetler kullanılmıştır.

Normal zamanlarda giyilemeyecek ürünler yetişkinlere hitap eden ilk fantazi kıyafetler, 17. yüzyılda maskeli balolarda ya da cadılar bayramı gibi  etkinliklerinde kullanılmıştır. İnsanoğlunun bu kostümlerde  mutlu zaman geçirdiğini ve eğlendiklerini fark eden seksi iç giyim tasarımcıları fantazi iç giyim üretimine de el ilgi yaratarak fantazi giyimi günümüze taşımışlardır..

Günümüzde fantazi iç giyim ürünlerinde çok fazla model ve kostüm seçenekleri bulunmaktadır. Fantazi iç giyimde jartiyer, sütyenkülot ve gecelikler en önemli unsurlardandır. Bu fantazi seksi içgiyim unsurları kullanılarak çok farklı kostümler de çiftlerin beğenilerine sunulmuştur. Doktor Kostümü, Hemşire kostümüöğrenci kostümleritavşan kostümühizmetçi kostümü, kedi kız ya da polis kostümleri en ilgi çekenlerin başında gelir.

Kısaca özetlemek gerekirse Fantazi seksi iç giyim; mutluluğu arayan insanların bastırılmış duygularını, düşüncelerini açığa çıkartmak için üretilmiş  en başarılı, en zararsız ve hatta en heyecan verici kostümlerdir.